Osoby w kryzysie

Misją naszej fundacji jest niesienie wsparcia osobom w kryzysie, ze szczególnym uwzględnieniem nastolatków zmagających się z kryzysem suicydalnym. Oferujemy kompleksową pomoc psychologiczną, obejmującą terapię indywidualną, warsztaty rozwojowe oraz konsultacje dla młodzieży i ich rodzin. Nasz zespół specjalistów prowadzi interwencje kryzysowe, aby szybko i skutecznie reagować na sytuacje zagrożenia życia. Wszystkie te działania są możliwe dzięki hojności naszych darczyńców, którzy poprzez swoje wsparcie pomagają nam ratować młode życie i dawać nadzieję na lepszą przyszłość.

Oferujemy indywidualne sesje psychologiczne, które pomagają nastolatkom w kryzysie radzić sobie z trudnymi emocjami i myślami suicydalnymi.

Nasze programy terapeutyczne są dostosowane do potrzeb młodzieży, pomagając im w pracy nad poprawą zdrowia psychicznego i emocjonalnego.

Organizujemy warsztaty, które wspierają rozwój osobisty młodzieży, ucząc ich umiejętności radzenia sobie ze stresem i budowania zdrowych relacji.

Prowadzimy konsultacje dla nastolatków i ich rodzin, oferując wsparcie w trudnych sytuacjach oraz porady, jak radzić sobie z kryzysem.

W nagłych sytuacjach zapewniamy interwencje kryzysowe, aby szybko zareagować i pomóc osobom znajdującym się w bezpośrednim zagrożeniu.

Zapewniamy wsparcie materialne, takie jak ubrania, artykuły szkolne czy inne niezbędne rzeczy, aby zaspokoić podstawowe potrzeby młodzieży w kryzysie

Relacje

Jeśli przeżywasz trudny moment, nasza fundacja jest tu, by Ci pomóc. Oferujemy wsparcie psychologiczne, warsztaty rozwojowe, terapię, a także indywidualne konsultacje, aby pomóc Ci znaleźć wyjście z kryzysu.

Nie jesteś sam – przyjdź do nas, razem znajdziemy drogę do lepszego jutra.

Zrealizowano w ramach projektu “Prowadzenie zintegrowanych działań skierowanych do dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat w ramach lokalnych systemów wsparcia na obszarze dziecięcych stref wsparcia “Stonoga” – Zona Muranów – współfinansowanego przez M. St. Warszawa.