oferta

Fundacja Chrześcijańska Nebo rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku. Naszym celem jest zmniejszenie deficytu jednostek, osób samotnych, dzieci, rodzin znajdujących się w kryzysie, ludzi wykluczonych społecznie. Do tej pory udało nam się pomóc setkom osób i grup.  To dzięki wieloletniej praktyce, pasji i ciężkiej pracy specjalistów, zmieniamy i kształtujemy  rzeczywistość i wokół nas.

Konsultacje specjalistyczne

Nasza Fundacja oferuje pomoc na wielu płaszczyznach. Jeśli poszukujesz specjalistycznych konsultacji dotyczących relacji rodzinnych, małżeńskich, społecznych lub wsparcia młodzieży czy porad prawnych zapraszamy do kontaktu.

Działania terapeutyczne

Nasi pracownicy i wolontariusze to ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Mamy do zaoferowania wsparcie wykfalifikowanej kadry psychologicznej, której celem jest pomoc, doradztwo czy wsparcie w kryzysie.

Szkolenia i warsztaty dla rodziców

Kształtujemy właściwe postawy rodzicielskie, budujemy więzi. Organizujemy ciekawe zajęcia, podczas których integrujemy rodziny, zawieramy nowe znajomości, wymieniamy doświadczenia, udzielamy wzajemnych porad, poznajemy sekrety budowania relacji z dziećmi.

Szkolenia i warsztaty dla firm

Organizacja szkoleń i warsztatów dla firm to niesamowita przygoda. Chcemy dzielić się i przekazywać wiedzę, rozmawiać i kształtować. Są to ciekawe i pełne zaangażowania spotkania, które uczą jak współpracować i budować relacje.

Szkolenia i warsztaty dla profesjonalistów

Nasze programy szkoleniowe obejmują nowoczesne metody terapeutyczne, techniki interwencji kryzysowej oraz strategie pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Uczestnicy szkoleń zdobywają praktyczną wiedzę i umiejętności, które pozwalają im skuteczniej wspierać swoich podopiecznych, a także rozwijają umiejętności współpracy w interdyscyplinarnych zespołach. Dzięki naszym szkoleniom, specjaliści z różnych dziedzin są lepiej przygotowani do podejmowania wyzwań w pracy z najbardziej potrzebującymi.

Konferencje

Jako organizacja z wieloletnim doświadczeniem bierzemy udział i organizujemy liczne konferencje. Ich celem jest zacieśnienie więzi, poznawanie siebie, nabywanie nowej wiedzy i kształtowanie postaw i relacji w zdrowej społeczności.

Wolontariat –
praktyki, staż

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby zainteresowane pracą wolontariusza w naszej Fundacji. Szukamy praktykantów i stażystów, którzy pragną nabyć doświadczenia i współpracować z wykfalifikowanymi i pełnymi pasji ludźmi.

Otwarcie Klubu Dla Rodzin na Białołęce

Specjalistka z Fundacji uzależnieniach