Pomoc lokalnie

Fundacja Nebo od lat angażuje się w wsparcie społeczności lokalnych, oferując pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Nasze działania koncentrują się na wszechstronnej pomocy rodzinom, młodzieży oraz osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym. Wierzymy, że silne społeczności budują się na fundamentach wzajemnego wsparcia i solidarności, dlatego nasze projekty obejmują szeroki zakres inicjatyw, dostosowanych do potrzeb konkretnych grup.

Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, organizacjami pozarządowymi i przedsiębiorcami, jesteśmy w stanie oferować kompleksowe wsparcie, które obejmuje m.in. pomoc psychologiczną, doradztwo zawodowe, organizację zajęć edukacyjnych oraz dostęp do usług kulturalnych i sportowych. Prowadzimy także programy rozwoju kompetencji dla młodzieży, pomagając im zdobyć umiejętności niezbędne do samodzielnego i odpowiedzialnego życia.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze działania realnie przyczyniają się do poprawy jakości życia w społecznościach lokalnych. Każdy projekt realizowany przez Fundację Nebo jest krokiem w stronę budowania lepszej przyszłości dla dzieci, rodzin i całej społeczności. Wspierając naszą Fundację, wspierasz lokalne inicjatywy, które mają bezpośredni wpływ na rozwój i integrację tych, którzy potrzebują pomocy. Razem możemy tworzyć silne, zintegrowane społeczności, w których każdy ma szansę na godne życie.

Dzieciom zapewniamy bezpieczne miejsca do nauki i zabawy, organizując zajęcia edukacyjne, kulturalne oraz sportowe.

Osobom potrzebującym oferujemy wsparcie psychologiczne, materialne i doradztwo, aby pomóc im w trudnych momentach.

Wspieramy młodzież w rozwoju kompetencji zawodowych i społecznych, pomagając im zdobyć umiejętności niezbędne do samodzielnego i odpowiedzialnego życia.

Regularnie organizujemy lokalne wydarzenia, które integrują mieszkańców i wzmacniają więzi społeczne.

Aktualności

Od początku agresji zbrojnej na Ukrainę realizowaliśmy projekt pt. “UKRAINO NIE ZOSTAŁAŚ SAMA”

W ramach tej pomocy kryzysowej koncentrujemy się na dwóch
obszarach:

1. Transport Humanitarny na tereny Ukrainy kierowany do osób
cywilnych

2. Zabezpieczenie schronienia i opieki dla dzieci z ukraińskich
domów dziecka i dzieci, których rodzice pozostają na wojnie.

3. Wsparcie psychologiczne i społeczne dzieci i młodzieży z Ukrainy.

Projekt w całości realizowany jest dzięki wsparciu i ofiarności darczyńców.